XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”


Адреса:
вул. Володимирська, 37
Київ, 01001

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”

ÖSD Kiev

Іспити ÖSD

Дати іспитів ÖSD 2024

Диплом ÖSD: "Österreichisches Sprachdiplom Deutsch ÖSD"

Österreichisches Sprachdiplom Deutsch ÖSD "Австрійський мовний диплом" - це визнана міжнародна система іспитів "Німецька мова як іноземна та німецька мова як друга мова", розроблена відповідно до Європейської Директиви з іноземних мов. http://www.osd.at/

"Австрійський мовний диплом" виник в 1994 році за ініціативою Федерального Міністерства закордонних справ і Федерального Міністерства у справах освіти, науки і культури Австрії.

Перші іспити ÖSD відбулися в 1995 році в 7 ліцензованих центрах. Сьогодні у всьому світі близько 200 ліцензованих центрів щорічно приймають іспити більш ніж у 40 000 кандидатів.

Отримані дипломи визнаються в усьому світі і є підтвердженням рівня володіння німецькою мовою, необхідного для отримання освіти в навчальних закладах Австрії, Німеччини та Швейцарії, а також для працевлаштування та інших цілей.

У 1998 році "Австрійський мовний диплом", як успішний і передовиї проект, був удостоєний Європейської почесної нагороди "За інноваційний мовний почин".

Іспит ÖSD

"Австрійський мовний диплом" (ÖSD) - це централізована система складання іспитів. Всі іспити ÖSD мають комунікативну спрямованість. Вони перевіряють, в першу чергу, мовні знання і навички відповідно до реальними життєвими ситуаціями використання німецької мови.

Іспити спираються на "плюралістичну модель" німецької мови, тобто враховується мовне розмаїття всіх країн, де говорять німецькою мовою: Німеччини, Австрії та Швейцарії.

Екзаменаційний центр ÖSD - Zentrum der Deutschen Kultur-Kiew

З жовтня 2009 року Центр німецької культури «Відерштраль», є сертифікованим екзаменаційним центром ÖSD Kiew.

Іспити проводяться кілька разів на рік. Участь в них можуть взяти всі бажаючі, виключно за попереднім записом після тестування на відповідний рівень.

На сьогоднішній день система ÖSD дозволяє здати 9 іспитів для 6 рівнів володіння німецькою мовою. Кожен іспит проводиться в два етапи (письмовий і усний) і включає завдання для перевірки всіх видів мовленнєвої діяльності: сприйняття мови на слух, читання, письмо і говоріння.

Підготовка до іспитів інтегрована в загальну програму навчання німецької мови при Центрі, або проводиться в форматі інтенсивної підготовки до іспиту для тих, хто вже володіє німецькою мовою на рівні, достатньому для здачі певного рівня.

https://osd.kiev.ua/


Документи