XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”


Адреса:
вул. Володимирська, 37
Київ, 01001

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”

Семінар BiZ - Ukraine на тему: «Історія та шляхи усвідомлення та формування особистісної етнічної ідентичності»

15:58, 07 листопада 2022

Одним з найважливіших семінарів, які проводить BiZ - Ukraine є семінар на тему: «Історія та шляхи усвідомлення та формування особистісної етнічної ідентичності».

 Семінар з такою темою розпочав свою роботу у вихідні в бюро BIZ «Німецького Дому — Київ». Мультиплікатор семінару BiZ з етнічної ідентичності — Людмила Іванівна Шамрай — практичний психолог, заслужений працівник освіти України, етнічна німкеня.

Учасники семінару зможуть визначити важливі аспекти по формуванню етнічної ідентичності в сім’ї, та познайомитись з методиками для вивчення особистісної ідентичності, що впливають на історію роду, з психологічними особливостями формування німецького характеру, основними факторами національної ідентичності. Що для нас визначає ідентичність?

Враховуючі реалії нинішнього часу, семінар також дасть учасникам розуміння прийомів психологічної взаємодопомоги в умовах воєнного часу та навчить боротися з наслідками ПТСТ.

Семінар проводиться з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального Міністерства внутрішніх справ, будівництва і комплексного територіального розвитку Німеччини через БФ «Товариство Розвитку».

В другий день семінару BiZ продовжились тренінги. Психологічні особливості формування німецького характеру. Серед 20 учасників продовжились дуже жваві дискусії та обговорювання! Кожен учасник групи «приміряв» на себе кожне слово референта. Українці німецького походження — які вони? Продовжуємо!

Рекомендувати: