XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”


Адрес:
ул. Владимирская, 37
Киев, 01001

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”

20 вересня 2021 у приміщенні Київського Університету Права відбулась зустріч-знайомство між представниками Університету та Deutsches Haus Kyiv/Центр німецької культури «Відерштраль»

15:01, 28 сентября 2021

20 вересня 2021 у приміщенні Київського Університету Права відбулась зустріч-знайомство між представниками Університету, в особі ректора, професора, заслуженого юриста України - Бощицького Юрія Ладиславовича та керівника Deutsches Haus Kyiv/Центр німецької культури «Відерштраль» та BIZ-Ukraine - Людмили Коваленко-Шнайдер.

На зустрічі були присутні також Савка Олександр Іванович, завідуючий кафедрою кримінального права та процесу, кандидат юридичних наук, доцент, а також Карпік Микола Іванович – експерт BIZ-Ukraine з мовної роботи, голова екзаменаційного центру ÖSD-Kyiv, директор Німецько-австрійського освітнього центру (DÖBZ), викладач кафедри іноземних мов Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т.Г. Шевченка, волонтер міжнародної організації «Альтернатива В» Клаудер Моріц і звичайно, численна аудиторія студентів для якої власно, і була організована ця зустріч.

Знайомство дуже часто несуть певні хвилювання, але цього разу, хвилювання були приємними.

Студентська аудиторія з великою зацікавленістю слухала розповідь пані Людмили Коваленко-Шнайдер про роботу Німецького Дому у Києві, про численні німецькі мовні та етнокультурні проекти,  які проводяться Інформаційно-освітнім Центром БІЦ при Німецького Дому.

Пані Людмила особливо наголосила в своїй промові, про можливість та умови навчання та вивчення німецької мови для студентів, про роботу Австрійського освітнього Центру DÖBZ. Микола Іванович Карпік розповів також про діяльність екзаменаційного центру ÖSD-Kyiv і можливості складання іспитів на міжнародний сертифікат при центрі.

Пан Бощицький в свою чергу також розповів про навчання і умови в Університеті, про освітній процес, і особливо про зацікавленість студентів щодо вивчення німецької мови і про співробітництво в цьому напрямі із Німецьким Домом.

Родзинкою зустрічі, стала екскурсія музеєм криміналістики Університету, яку провів для гостів пан Савка Олександр Іванович, фахово розповідаючи про експонати.

Незабутня зустріч, яка без сумніву стане початком співробітництва і численні світлини лише можуть це підтвердити.

.

Рекомендовать: