XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”


Адрес:
ул. Владимирская, 37
Киев, 01001

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”

До нових зустрічей Закарпаття!

20:16, 15 августа 2021

Завершився проект «Інтенсив-курс удосконалення знань німецької мови для керівників німецьких громадських організацій України та членів Ради німців України» та активістів німецького руху, який був організований спільно із громадської німецькою організацією смт Чінадієво та освітньо-інформаційним центром «BiZ - Ukraine»

Цей проект відбувається 1 раз на рік і є гарним засобом підтримки і вдосконалення знань рідної мови для представників німецьких організацій!
Інтенсив тривав 5 - 14 серпня в мальовничому Закарпатті.
 
Представники німецьких громадських організацій мали нагоду не тільки вдосконалити знання рідної мови, а також насолодитися прекрасною атмосферою, історичною спадщиною та культурою цього регіону.
 
Методично обгрунтованими, із сучасними посібниками і просто цікавими, стали заняття, які проводили висококваліфіковані викладачі німецької мови БО «Центру німецької культури Відерштраль» та «Німецько-австрійського освітнього центру «НАОЦ» у м. Києві.
 
Окремо слід згадати роботу розмовних клубів із носіями мови, в яких учасники мали змогу постійного спілкування німецькою мовою на протязі всього проекту!
Певною родзинкою стали також екскурсії по історичним місцям неймовірного Закарпаття, які безпосередньо пов’язані із культурною спадщиною етнічних німців регіону.
 
Велика подяка всім, причетним до цього проекту: учасникам, організаторам, референтам, співробітникам BiZ! Бажаємо усім наснаги та нових звершень!
Ми не прощаємось, ми кажемо один одному «До побачення»!
 
Інтенсив - курс проходив за ініціативою Ради німців України та за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ, будівництва та комплексного територіального розвитку Німеччини через БФ «Товариство Розвитку».

Фотографии

Рекомендовать: