XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”


Адрес:
ул. Владимирская, 37
Киев, 01001

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”

4.06.2021 Deutsches Haus Kyiv провів заключний етап олімпіади з німецької мови для підлітків у онлайн-форматі

10:29, 05 июня 2021

4.06.2021 Deutsches Haus Kyiv провів заключний етап олімпіади з німецької мови для підлітків у онлайн-форматі. Проект був переможцем конкурсу грантів 2021 року, який щорічно оголошує Рада німців України та БФ «Товариство розвитку» у номінації «Мовні ініціативи». В олімпіаді взяли участь понад 20 підлітків з Києва, Житомира, Каменського, Чернігова, Полтави, Новомосковська.

Перший письмовий етап олімпіади відбувся 21 травня 2021 року, другий заключний етап відбувся 4 червня 2021 року.

Переможцями олімпіади стали:

перше місце – Павліченко Микола (Німецька громадська організація "Відергебурт", м. Житомир)

друге місце – Галіцька Анастасія (Обласний німецький культурний центр "Розвиток", м. Кропивницький)

третє місце – Чуб Іван (Київ), Кушнірова Ольга (Deutsches Haus Kyiv / ЦНК «Вiдерштраль» та Громадська організація "Полтавська спілка німців "Відергебурт", м. Полтава)

Переможець олімпіади отримав набір підручників та подарунковий сертифікат на безкоштовне складання іспиту В1 (від Екзаменаційного центру «Австрійський мовний диплом» м. Київ).

Інші призери отримали подарункові набори книг та сертифікати про призові місця. Всі учасники олімпіади (з числа етнічних німців) отримають сертифікати про участь та запрошення на літній мовний табір.

Вітаємо всіх учасників, учителів та керівників німецьких  громадських організайцій  та бажаємо успіхів у вивченні рідної мови і майбутніх перемог!


Фотографии

Рекомендовать: