XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”


Адрес:
ул. Владимирская, 37
Киев, 01001

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”

Літній майданчик Spielplatz 2021 успішно добіг до свого фіналу

08:36, 13 июня 2021
12.06.2021
Радісна та водночас трохи сумна субота!
 
Ми раді, що проект літній майданчик Spielplatz 2021 успішно добіг до свого фіналу, який вчора урочисто відзначили всі учасники у коледжі зв’язку.
Атмосфера радості та доброзичливості переповнювала вчорашній день.
 
Це був не концерт - а підведення підсумків роботи дітей на мовному майданчику - підсумок за 10 днів, насичених цікавими уроками, іграми, екскурсіями, прогулянками, творчою роботою, знайомством з німецькою історією міста з вибраними, самими дітьми - музеями, які вони усі хотіли відвідати!
 
Діти приємно уразили усіх нас, присутніх в залі, своїми виступами, презентаціями себе, 10 денної роботи своєї групи, своєю творчістю, розповідаючи усім присутнім в залі німецькою мовою про те, як вони провели час на майданчику!
 
Щасливі, талановиті та натхнені наші слухачі отримали свої нагороди - учбові книги зі своїх рівнів знань!
А подаровані вони були нашим Освітньо - Інформаційним центром BIZ, сертифікати, які вручили кожному учасникові підтвердили рівень знань німецької мови і кількість учбових годин, проведених на майданчику.
 
Так, ми прощаємось, але кажемо «Гарного літа!».
 
Літо триває, нові враження очікують, а плани залишаються незмінними: німецька мова нас об’єднала та надихнула на нові цілі, а наші викладачі, нові друзі та знання стануть запорукою подальших звершень!
 
Спасибі усім, хто зробив цей мовний майданчик незабутнім: усім нашім професійним колегам - викладачам та адміністраторам «Deutsches Haus Kyiv - ЦНК Відерштраль» та німецько- австрійського освітнього центру НАОЦ, директорові «Leipziger Haus» і київському коледжу зв'язку за наданий зал, помічникам, батькам, і звичайно, дітям!
 
Наші діти і ми - усі організатори, викладачі майданчика щасливі!
 
Викладачі - тому що виконали стовідсотково програму, побачили зацікавленість дітей та результат!
 
Організатори - тому, що змогли познайомити дітей з історією, культурою, традиціями, музеєм етнічних німців Києва та найголовніше - змогли вмотивувати дітей і надалі вивчати німецьку мову!
 
Рекомендовать: