XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”


Адреса:
вул. Володимирська, 37
Київ, 01001

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”

Друзі, сьогодні закриття І зміни нашого Мовного Майданчика 2024!

13:27, 16 червня 2024
 
Протягом двох тижнів ми разом вивчали німецьку мову, відкривали для себе нові горизонти та знаходили друзів. Кожна зустріч була сповнена корисною інформацією, цікавими проєктами, обговореннями та неймовірною енергією. 
 
Вже стало доброю традицією завершувати наш майданчик святковим концертом, на якому учасники демонструють свої таланти та знання, а також отримують сертифікати та подарунки в надзвичайно теплій на дружній атмосфері! 
 
Хочеться висловити безмежну вдячність нашим учасникам! Ми дуже пишаємося кожним з вас за наполегливість та бажання вчитися! Особлива подяка викладачам, адміністраторам та всім, хто долучився до цього чудового проєкту і не шкодував часу та зусиль, щоб зробити кожне заняття та кожен день незабутнім. Ви — справжні герої нашого майданчика!
 
Сподіваємось, що кожен учасник повернувся додому з новими знаннями, враженнями та натхненням для подальшого вивчення німецької мови.
Але ми не прощаємось. Попереду II зміна і знову буде багато цікавих уроків, різних активностей, екскурсій та заходів. Слідкуйте за оновленнями на нашій сторінці, щоб не пропустити нічого важливого. 
 
Проєкт проводився з ініціативи Ради німців України за фінансової підтримки Федерального міністерства внутрішніх справ та комплексного територіального розвитку Німеччини через Благодійний Фонд "Товариство Розвитку".
Рекомендувати: