XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”


Адрес:
ул. Владимирская, 37
Киев, 01001

Widerstrahl

Немецкий Дом Киев - ЦНК “Видерштраль”

21 лютого відбувся безкоштовний вебінар на тему "Підготовка слухачів до міжнародного іспиту з німецької мови ÖSD Österreichisches Sprachdiplom (АВСТРІЙСЬКИЙ МОВНИЙ ДИПЛОМ) для рівнів А1,А2 та В1".

08:02, 22 февраля 2021
21 лютого відбувся безкоштовний вебінар на тему "Підготовка слухачів до міжнародного іспиту з німецької мови ÖSD Österreichisches Sprachdiplom
(АВСТРІЙСЬКИЙ МОВНИЙ ДИПЛОМ) для рівнів А1,А2 та В1".
 
У вебінарі взяли участь 33 викладачі та вчителі німецької мови з Києва та інших регіонів України, а також викладачі німецької мови Центрів зустрічей для етнічних німців України.
 
Учасники вебінару відтренували навички оцінювання учнів на різних рівнях, отримали цінну інформацію та рекомендації щодо навчальних посібників для підготовки до іспиту.
 
Більшість викладачів виявили бажання взяти участь у наступних вебінарах для рівнів В2 та С1.
 
Особливо дякуємо референтам вебінару, викладачам німецької мови та екзаменаторам ÖSD Prüfungszentrum KYIV - пані Кохан Катерині та пані Вісіцькій Оксані.
Завдяки багаторічному досвіду вони ознайомили учасників з форматом та особливостями підготовки до міжнародного іспиту, провели тренінг з оцінювання відповідей кандидатів з модулів SCHREIBEN та SPRECHEN на рівнях А1,А2,В1.
 

Фотографии

Рекомендовать: