XS
SM
MD
LG
Widerstrahl logo

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”


Адреса:
вул. Володимирська, 37
Київ, 01001

Widerstrahl

Німецький Дім Київ - ЦНК “Відерштраль”

В чому полягає успіх проведення семінару, та ще й такого важливого як мовного?

13:06, 30 жовтня 2022

У вмотивованості викладачів, які наполегливо шукають і дізнаються нових підходів і методик у викладанні мови в різних її форматах. У цікавих, різних темах семінару, які важливі для викладачів і з яких вони одержують необхідну і нову інформацію!

І не менш головне — в мотивованих, професійних референтах і мультиплікаторах, які повсякчас розвиваються самі, підвищують свою кваліфікацію на міжнародних і всеукраїнських семінарах для викладачів, слідкують за новинками, розробляють нові методики та впроваджують їх у роботу, сумлінно ділячись зі своїми колегами.

Про це говорять самі теми семінару, які розкрили референти:

« …розробки календарно — тематичного планування та додаткових матеріалів на базі самих останніх підручників з німецької мови; використання активних ігор для дітей та дорослої та літньої аудиторії; Lapbooks.

Технології, використання для дошкільнят та школярів»: та інші теми.

І хоча такий змішаний формат подання інформації є нелегким, бо найкраще, коли референт відчуває учасника викладача, бачить його реакцію на той чи інший матеріал і т. д, але все це не завадило працювати всім викладачам на семінарі у тандемі та з іграми, і з іншими Aktivitäten для дошкільнят, школярів і дорослих!

Дякую всім референтам і мультиплікаторам BIZ (Освітньо — Інформаційного Центру BiZ) та учасникам семінару за активну роботу, за наполегливість, за цікаву подачу та обробку інформації.

Карпік М.І. - к. філол. н., експерт BiZ з мовної роботи в Центрах Зустрічей України; Кохан Катя — мультиплікатор BiZ, методист з мовної роботи в ЦЗ України; Романенко Наля — мультиплікатор BIZ, методист з мовної роботи в ЦЗ України; Петровська Світлана — референт з мовної роботи в ЦЗ України, Вельбицька Світлана — референт з мовної роботи від Гете Інституту в м. Києві, Васильчук Людмила - к. філол. н., представник видавництва Klett.

Дякуємо нашим партнерам БФ «Товариство Розвитку» за можливість проведення семінару. За його фінансову підтримку Федеральним міністерством внутрішніх справ і комплексного територіального розвитку Німеччини та Гете — Інституту в Україні. Велика подяка директору представництва Klett в Україні (Ольга Можухіна) за надані подарунки у вигляді методичної літератури. Бажаю всім колегам подальшої активної роботи в наших німецьких громадських організаціях України!


Фотографії

Рекомендувати: